Yapı ve İnşaat

Yapı ve İnşaat

Uzun yılların deneyimi, yenilikçi anlayış, bilgi ve deneyimlerimizle sektöre yenilikler getirerek, geleceğin doğrularını göz önüne alarak, yaşayan çağdaş mimari yapılar tasarlıyoruz. 


Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza projelerimizle daima kazandırmak, gerçekleştirdiklerini korumak, yeniden yaratacaklarını birlikte oluşturmak ve geliştirmek üzere oluşturduğu sistem anlayışıyla topluma değer katmanın gururunu yaşıyoruz.


2000 yılında devlet müteahitliğinden sonra YAP SAT inşaat sektöründe de yer almaya başladığımız bu noktada; müşterilerinin beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle mükemmel yaşam alanları yaratmaktayız. İnşaat sektöründe 20 yıla yaklaşan deneyimimizle uzman olduğumuz endüstriyel tesisler, iş merkezleri konut ve işyeriyle toplamda binlerce metrekare alanda proje gerçekleştirdik. Çalışmalarımızda son teknolojiyi kullanarak, çevre konusunda da en üst düzeyde duyarlılığı göstermekteyiz. 


İstanbul ve Kars'ta konforlu ve güvenli yaşam alanları oluştururken; çalışmaların her alanında ve her zaman gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktayız.