Kurumsal


Hakkımızda

Hakkımızda

Kökü 1928’li yıllara dayanan geçmişi ile asil bir alt yapıya sahip olan Turgutreis Group; 14 farklı sektörde doğrudan/dolaylı yaklaşık 1.000 personeli ile hizmetlerini sürdürmektedir. Turgutreis Group, sahip olduğu değerleri, yeni gelişmeleri fırsata çevirerek faaliyet gösterdiği alanlarda gelişen teknoloji ve innovasyon ile kendini sürekli bir adım ileri taşıyarak hizmetlerine devam etmektedir. 


1928'li yıllarda başlayan Kerestecilik imalatından sonra; otomotiv, gıda, müteahitlik ve yanı sıra turizm sektöründen, nakliyat işine akabinde akaryakıt istasyonları işletmesine giriş yapan firmamız ilk etapta 1 otobüs ile başladığı şehirler arası yolcu taşımacılığına şimdiler de kendi özmalı onlarca son model otobüsler ile  KARS merkezli tüm illere ve İSTANBUL merkezli EGE ve AKDENİZ'in tüm  il ve ilçelerine hizmet vermektedir. 1990 yılında faaliyete başlayan inşaat grubumuz ise Kars merkez ve İstanbul'un çeşitli  bölgelerinde hizmetlerini sürdürmektedir. 

Şirketimiz KARS ve İSTANBUL'da günümüz teknolojisi,Gelişen ve Hızla büyüğen ülkemize hizmet ederek katma değer sağlamaktadır...