Kurumsal


Değer ve İlkelerimiz

Değer ve İlkelerimiz

Turgutreis Group, şirket içi ve dışı tüm ilişkilerde dürüstlüğü en önemli değer olarak kabul ederek müşteriler, çalışanlar, tedarikçiler, iş ortakları, toplum ve ilişkide olunan tüm kuruluşlar ile dürüst ve etik işbirlikleri sergiler.


Yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde tamamlamak Turgutreis Group’un en önemli sorumluluklarından biri kabul edilir.


Turgutreis Group,  kalite ve markalaşmanın önemini bilen bir yönetim anlayışına sahiptir ve faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermeden sektörün öncü kurumlarından biri olmayı hedefler.


Turgutreis Group, genç ve dinamik yapısı ile sektörün önde gelen kurumlarından biridir.


Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır; ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar.


Turgutreis Group’un özgünlüğü yaratıcı  düşünceden ileri gelir ve problemleri fark etmeye, farklı düşünmeye, çözüm  geliştirmeye ve yeni bilgiler üretmeye odaklı çalışmanın önemine inanır.


Turgutreis Group, çalışanlarını en önemli değerlerinden biri olarak görür. Öğrenme, iyileştirme ve değişimin sürekliliğine inanarak yönetimde açık, tutarlı ve ulaşılabilir liderlik anlayışını benimser ve uygular. Ekip ruhuna, çalışmalara önem verir ve faaliyetlerinde verilere dayalı, süreç odaklı yönetim anlayışını benimser. Turgutreis Group, başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır. Takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır  ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmaya özen gösterir.