Haberler / Blog


Tüm vatandaşlarımızın yeni yılını canı gönülden kutluyorum

Tüm vatandaşlarımızın yeni yılını canı gönülden kutluyorum
31 - Aralık - 2020

“Tüm vatandaşlarımızın yeni yılını canı gönülden kutluyorum”

Turgutreis Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tolgahan Reis, Yeni Yıl nedeniyle mesaj yayımladı.

Turgutreis Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tolgahan Reis, mesajında, “Geride bırakıp yeni yıla girerken, 2021 yılının ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, şifa, mutluluk, barış, huzur ve refah getirmesini diliyorum. 2020 yılı dünyanın büyük bir bölümünü etkisi altına alan Covid-19 salgını ile mücadele ettiğimiz bir yıl oldu. Salgından korunmak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla büyük bir mücadele verdik ve mücadeleye devam ediyoruz” dedi.


Turgutreis Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tolgahan Reis, “Ülke ve millet olarak içerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreci birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde hep birlikte atlatacağımıza ve özlem duyduğumuz sağlıklı günlere bir an önce kavuşacağımıza canı gönülden inanıyorum. Bu zorlu sürecin aşılmasında devletimizin aldığı tedbirlere uyulmasının, kurallara riayet edilmesinin çok büyük önemi olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim” ifadelerini kullandı.


Turgutreis Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tolgahan Reis, Yeni Yıl mesajında şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizde ve dünyada sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve yardımseverlik duygularının arttığı huzur ve güvenin tesis edildiği, içinde yaşanılan zamanın en ince ayrıntılarıyla faydalı bir şekilde yaşanıldığı günler temenni ederek; hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum. Bu vesileyle, 2020 yılında pandemi ve ülkemizde yaşanan doğal afetler nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. 2021 yılının ülkemizde, bölgemizde ve ilimizde acıların yaşanmadığı, huzur ve esenliğin hakim olduğu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Turgutreis Group olarak, hemşehrilerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın, her kademede görev yapan sağlık çalışanlarının, kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, basın mensuplarının yeni yılını canı gönülden kutluyorum. Saygı ve hürmetlerimi sunuyorum”

 

ERCÜMENT DAŞDELEN / Kars Medyası

http://karsmedyasi.com/tum-vatandaslarimizin-yeni-yilini-cani-gonulden-kutluyorum/9497/